Odťahová plošina AL, PROTEC PR03

AL Hydraulická plošina PROTEC PR03
Moderná, plne automatizovaná hliníková plošina so žiarovo pozinkovaným rámom, ktorá je hydraulicky zdvíhaná a spúšťaná k zemi. To umožňuje rýchle naloženie resp. vyloženie transportovaných vozidiel, strojov, zdvižných vozíkov a ďalšieho vybavenia. Plošina je označená značkou CE a spĺňa odporúčania výrobcu podvozku.

PODVOZOK:
Rázvor: 4200/4800
Celková hmotnosť: od 6,5t
Požadované hydraulické čerpadlo a vývodový hriadeľ (PTO)

ROZMERY:
podľa podvozku
Dĺžka 5800 – 6200 mm
Štandardná šírka 2300 – 2500 mm
Max. nosnosť 3500 kg
Hubbrille, nosnosť=1800kg, L=1,2m

Plošina – Typ PR03: je vyrobená zo špeciálnych hliníkových profilov, patentovaných výrobcom v Nemecku.
Majáková rampa upevnená na plošine.

HYDRAULICKÝ SYSTÉM: olejová nádrž s manometrom, ovládanie manuálne + 4kanálové diaľkové, spúšťacie a zdvíhacie valce s poistným ventilom so zinkovanými puzdrami, núdzové STOP tlačidlo v ovládacej skrinke, hydraulické rozvody a spoje – zinkované.

PRÍSLUŠENSTVO: NAVIJAK RAMSEY WINCH® Hydraulický s príslušenstvom: ťažná sila na 1.lane 3600 kg, dĺžka lana 24 M, napínač lana 1

Hydraulický posuv navijaku: bedne na náradie so zámkom, ovládací box, odpadkový kôš, kliny na plošine – zinkované, strmene (oká) na plošine pre gurtňovanie, smerová kladka, ISO guľa s pripojením

OSVETLENIE: bočné obrysové osvetlenie, pracovné svetlá (na plošine alebo na kabíne vozidla), majáky alebo majáková rampa.

LAKOVANIE: Bočné zábrany a rampa lakované RAL podľa požiadavky
Všetky oceľové prvky žiarovo-zinkovaná

 

V prípade záujmu, alebo doplňujúcich otázok, nás neváhajte kontaktovať, radi Vám odpovieme.